Ogólnopolska konferencja Naukowa na UWM "Analiza i podsumowanie 20 lat reformy administracyjnej", Olsztyn 12.04.2019

12.04.2019r. w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym UWM odbyła się Ogólnopolska Konferencja pt. "Analiza i podsumowanie 20 lat reformy administracyjnej w ujęciu polityczno-prawnym". Poruszane podczas konferencji zagadnienia dotyczyły między innymi ustroju jednostek samorządu terytorialnego, demokratyzacji i partycypacji na szczeblu lokalnym, wpływu wejścia Polski do UE na obraz polskiej samorządności oraz współczesnych problemów.

Czytaj więcej

Zgłoszenie list do zarejestrowania kandydatów do Europarlamentu - Okręg 3, Olsztyn 11.04.2019

11.04.2019r. poseł Maciejewski zgłosił listy do zarejestrowania kandydatów do Europarlamentu. Tym samym Kukiz'15 w okręgu nr 3 jako PIERWSZY zgłosił listy. Wszystkim zaangażowanym pragniemy podziękować za pomoc przy zbieraniu podpisów. Ogromne podziękowania kierowane są w szczególności do posła Andrzeja Kobylarza, który wraz ze swoimi sympatykami, pracownikami, strukturami jest współautorem tego sukcesu, oraz Pani Wandy Jankowskiej z Białegostoku, a także do całego grona sympatyków Kukiz'15 z Okręgu nr 3.

Dzięki Wam złożyliśmy 13.580 podpisów!

Czytaj więcej

V Europejski Kongres Samorządów, Kraków 8-9.04.2019

W dniach 8-9.04.2019r. w Krakowie odbył się V Europejski Kongres Samorządów. Kongres jest jednym z kluczowych wydarzeń organizowanych przez Instytut Studiów Wschodnich. V odsłona została zorganizowana pod hasłem: "Samorząd-razem dla przyszłości". Kongres składał się z siedmiu ścieżek tematycznych, obejmujących ponad 80 wydarzeń. Poseł Andrzej Maciejewski wziął udział w dyskusji panelowej pt. "Samorząd a niezależne media lokalne".

Czytaj więcej